ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Aralık 2013 Perşembe 08:22

Nazlı Ilıcak'tan ayrılık yorumu

Nazlı Ilıcaktan ayrılık yorumu

Sabah Gazetesi, Nazlı Ilıcak ile yollarını ayırdı. Bu ayrılık üzerine usta gazeteci Nazlı Ilıcak Twitter hesabı üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Konuyla ilgili olarak Twitter adresinden açıklamalarda bulunan Ilıcak, "Şahsiyetimi kaybedeceğime işimi kaybettim" dedi.

İşte Nazlı Ilıcak'ın tweetleri: Güzel cümleleriyle beni bir yandan teselli ederken,bir yandan da yureklendiren twitter arkadaşlarıma teşekkürler. Ve dualarınıza Tercümanın başlığının kenarında, "her sabah dunya yeniden kurulur;her sabah taze bir baslangictir" yazardı. Yarın farklı doğabilir güneş TEK CÜMLE İLE... ŞAHSİYETİMİ KAYBEDECEĞİME İŞİMİ KAYBETTİM. ALLAHIMA ŞÜKREDİYORUM BANA YOLUMU ŞAŞIRTMADI.

"İSTİFA ETMELİYDİLER"

Oğulları dün gözaltına alınan İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın soruşturmanın düzgün yürümesi için istifa etmeleri gerektiğini ileri süren Ilıcak, Başbakan Erdoğan'a da “Keşke ‘bakanım bile olsa üzerine gidilmesini engellemeyiz’ deyip yolsuzlukların takipçisi olduğunu gösterseydi” dedi.

Ilıcak aynı zamanda CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında da yorumcu olarak yer alıyor.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER