ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2013 Çarşamba 09:43

Nazlı Ilıcak: AK Parti'ye oy verdiğim için utanıyorum

Nazlı Ilıcak: AK Partiye oy verdiğim için utanıyorum

Sabah gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, öğrenci yurtlarıyla ilgili tartışmalara değindi.


CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programına konuk olan Sabah gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, öğrenci yurtlarıyla ilgili tartışmalara değindi.

GÜNDEME OTURDU

Üniversitelerdeki 'Kızlı erkekli evler' tartışması son günlerde Türkiye'nin en önemli gündem maddelerinden biri. Hükümet ve muhalefet kanadından konuyla ilgili farklı açıklamalar yapılırken, tartışma programlarında da enine boyuna tartışılıyor. CNN Türk ekranlarına konuk olan Nazlı Ilıcak, hükümeti eleştirerek bu tartışmaların AK Parti'nin imajını zedelediğini belirtti. Ilıcak "Kişilerin kaldığı özel evlere ihbar üzerine müdahale bu bir seçim yatırımı olsa dahi hoş bir şey değil. Bir yandan kendine demokrat diyeceksin, sonra da özel hayata müdahale edeceksin. Bu bir seçim yatırımı olarak düşünüldüyse daha da kötü. Kendi değerleri çerçevesinde dünya görüşleri böyle olduğu için bu durumu normal karşılıyorlar" dedi.

"AKP'YE OY VERDİM, UTANIYORUM"

Bu işlemin hukuk dışı olduğunu söyleyen Ilıcak sözlerini şöyle sürdürdü: "Buradan oy gelecekse hiç gelmesin. AKP'ye oy da verdim ama şimdi ben utanıyorum."

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER