SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Kasım 2014 Cumartesi 14:38

Mütevazı aracı milyon dolarlık cipler korudu

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/mutevazi-araci-milyon-dolarlik-cipler-korudu-1490186-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/mutevazi-araci-milyon-dolarlik-cipler-korudu-1490186-622x360.jpg
Mütevazı aracı milyon dolarlık cipler korudu

Türkiye’ye gelen Katolik aleminin ruhani lideri Papa Francis, İstanbul ziyareti sırasında piyasa değeri düşük bir aracı kullanmayı tercih etti.


Türkiye’ye gelen Katolik aleminin ruhani lideri Papa Francis, İstanbul ziyareti sırasında piyasa değeri düşük bir aracı kullanmayı tercih etti. Papa’nın mütevazi aracına ise milyon dolarlık koruma araçları eşlik etti.

Türkiye’ye gelen Katolik aleminin ruhani lideri Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, İstanbul ziyareti sırasında piyasa değeri 25 bin lira olan bir araçla ziyaretlerini gerçekleştirdi. Ancak Papa’nın araçtan inişleri sırasında oldukça zorlandığı gözlendi. O anlar objektiflere takıldı.

Papa’nın mütevazi aracına ise milyon dolarlık koruma araçları eşlik etti.

(İHA)
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Küçük Büşra'ya Erdoğan'dan işitme cihazı

SONRAKİ HABER

11'inci işçinin cesedine ulaşıldı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.