ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 16:39

MÜSİAD Rize Şubesi'nden RTSO’ya ziyaret

MÜSİAD Rize Şubesinden RTSOya ziyaret


 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak ve Yönetim Kurulu üyeleri, Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Başkanlığı'na seçilen Şaban Aziz Karamehmetoğlu’nu ziyaret etti.

    Ziyarette Dabak ve Karamehmetoğlu, Rize’de yapılması planlanan alışveriş merkezi, jolistik merkez, demiryolu ve havaalanı başta olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak, “İlimiz ve bölgemizin yararına olacak her türlü çalışmada bundan önce olduğu gibi bundan sonra da MÜSİAD olarak bilgi, birikim ve bütün gücümüzle Oda’mızın yanında olacağız. Göreve gelen Şaban Bey’i ve ekibini tebrik ediyorum. Hayırlı hizmetlerinin devamını diliyorum.” dedi.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden RTSO Başkanı Şaban Karamehmetoğlu, önümüzdeki günlerde AVM konusunda sivil toplum kuruluşlarıyla ortak bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi.

    Ziyaret anısına MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak, RTSO Başkanı Şaban Karamehmetoğlu ile Meclis Başkanı Ömer Ofluoğlu’na kitap hediye etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER