ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 17:13

MÜSİAD İş Geliştirme Toplantısı yapıldı

MÜSİAD İş Geliştirme Toplantısı yapıldı


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şubesi tarafından 'Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı' Adıyaman’da gerçekleştirildi.

Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı'na MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Alipınar Topdaş, Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu Üyesi Alican Cebeci, Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı Sorumlusu Kasım Koç, MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Dağtekin ve çevre illerden 13 il katıldı. Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı'nda, 13 ayrı masada her sektörden iş adamları, kendi sektöründeki iş adamları ile görüşmeler gerçekleştirdi.

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Alipınar Topdaş, yaptığı konuşmada, "Türkiye’de MÜSİAD bölgesel iş geliştirmeyi çok önemsiyor. Değişik bölgelerde gerçekleştirilen bu toplantılar çok verimli geçti, Adıyaman toplantısının da aynı şekilde neticelenmesini umuyorum. Bölgeden Türkiye, Türkiye’den dünyaya açılmalıyız." dedi. Kasım Koç ise teşkilat olarak en önemli çalışmalardan birisinin bölgelerinde iş adamlarını buluşturup beraber iş yapmalarını sağlamak olduğunu ifade etti.

MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Mehmet Dağtekin ise şunları ifade etti: "MÜSİAD ile geç buluştuk. Aramızdaki mesafeyi kapatmak için çok çalışmalıyız. Mevlana’nın şu sözünü unutmayalım 'görevlerimizi yaparken yarın yapalım, yarın yapalım demeyin, bugüne kadar ne yarınlar geçti ne yaptınız ki yarın ne yapacaksınız. O halde bugünkü işi yarına bırakmadan hemen işbirliğini oluşturalım. Kaynaşalım ve birlikte büyük işlere imza atalım inşallah." Masadaki iş adamları tek tek kendini tanıtıp iş görüşmelerine başladılar. Yaklaşık 3 saat süren toplantı sonunda iş adamları çok olumlu izlenimlerle ilden ayrıldılar.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER