ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 20:59

MÜSİAD Eğitim Başarı Ödülleri sahiplerini buldu

MÜSİAD Eğitim Başarı Ödülleri sahiplerini buldu


Zonguldak Ereğli Müstakil İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından bu sene 17. si düzenlenen Geleneksel MÜSİAD Eğitim Başarı Ödülleri törenle sahiplerini buldu.
Büyük Anadolu Otel'deki törende açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer, başarı ödülleri törenlerinin her sene daha da büyüdüğünü ve bundan dolayı da büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ise konuşmasında MÜSİAD Ereğli Şubesi'nin bugüne kadar bin 31 öğrenciye ödüllendirdiğini söyledi. Olpak “İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet buraya, Ereğli’ye 8 çınar dikmiş. Tarihe sahip çıkmakla beraber çocuklarımıza da sahip çıkmalıyız” dedi.

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın konuşmasının ardından sırasıyla Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, Alaplı Belediye Başkanı Doktor Nevzat Çimenoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız birer konuşma yaparak başarı elde eden öğrencileri kutladıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Ereğli ve Alaplı'da 2012-2013 eğitim öğretim yılında ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye giren okul yöneticilerine başarı plaketleri verildi. Ayrıca eğitim gönüllüleri İbrahim İzmirli ve Nurdan Oğuz'a da birer teşekkür plaketi verildi. Tören MÜSİAD Başarı Ödülü kazanan 93 öğrencinin ödüllendirilmesiyle son buldu.

Törene MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Gülüç Belediye Başkanı Aydun Güngör, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Naci Kılıç, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Ali Azar, Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Rıfkı Henden, öğrenciler öğretmenler ve davetliler katıldı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER