ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Şubat 2014 Cumartesi 11:49

Muhtar adayından ilginç seçim pankartı


Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde bir muhtar adayının hazırladığı "Başın düşünce dara, muhtar adayını ödemeli ara" yazılı pankart dikkat çekiyor.
İlçeye bağlı Hürriyet Mahallesi muhtarlığına aday olan Neşet Duman'ın (45) astığı pankart ilgi odağı oldu. Transit Caddesi'ndeki büfesinde kebap satarak geçimini sağlayan 3 çocuk babası Duman'ın astığı pankarttaki "Başın düşünce dara, muhtar adayını ödemeli ara" yazısı vatandaşların ilgisini çekti.
Duman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçmenlerinden bazılarının kontörünün olmama ihtimalinden dolayı ödemeli arama yapabileceklerini anlatarak, "Bir arkadaşım benim adıma bu sloganı yazarak internette paylaşmıştı. Herkes beğenip paylaşınca bizde bu sloganı bir brandaya yazarak iş yerimin yanına astık. Yoldan geçenler cep telefonlarıyla bu pankartın fotoğrafını çekiyor" dedi.
Duman, yerel seçimin daha renkli geçmesi için böyle bir pankart astığını ifade ederek, "Seçim günü yaklaştıkça gerilim artıyor. Bu kadar kişi yarışırken sadece bir kişi kazanacak. Sonra herkesin hayatı yine aynı devam edecek. Bu yüzden astığım pankartın az da olsa gerilimi düşüreceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER