ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Nisan 2013 Cumartesi 21:27

Muhsin Yazıcıoğlu Külliyesi yararına kermes

Muhsin Yazıcıoğlu Külliyesi yararına kermes


Amasya'nın Merzifon ilçesinde Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanlığı tarafından Gazze’de yapımı devam eden külliyeye katkı amacıyla bir kermes düzenlendi.

        Merzifon Belediyesi Kültür Sitesi’ndeki kermesten elde edilecek gelirin BBP Genel Merkezi tarafından 19 Aralık 2012’de Gazze’de temeli atılan Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismini taşıyan külliyenin yapımına harcanacağı belirtildi.
Kermesin açılışına BBP Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Altınay, Merzifon Sanayici ve İşadamları (MESİAD) Başkanı Hayati Erkek, Reyhan-Der Başkanı Muammer Sarıkaya, BBP Amasya İl Başkanı Hasan Arslan, Merzifon İlçe Başkanı Kani Karakollukçuoğlu, Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Halil Solak da katıldı.

        Açılışın ardından kermesi gezen BBP Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, kermeste sergilenen ürünleri tek tek inceledi. Daha sonra BBP Merzifon İlçe Başkanlığı tarafından kermes salonunda bir kahvaltı düzenlendi.

        BBP Merzifon İlçe Başkanı Kani Karakollukçuoğlu "Gazze’de yapımı devam eden külliye için düzenlediğimiz ve 2 gün açık kalacak kermese herkesi davet ediyoruz." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER