ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Haziran 2013 Salı 10:22

Muğla’da il daire müdürleri spora başladı

Muğlada il daire müdürleri spora başladı


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce, Muğla’daki kamu kurumlarının müdürleri sağlıklı yaşam için spora başladı. Atatürk Stadı'nda 4 kilometre koşan müdürler, kültür ve fizik hareketleri yaparak ter attı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda 'Herkes İçin Spor' projesi kapsamında il daire müdürleri spora başladı. Atatürk Stadı'nda sabah erken saatte başlayan ve antrenör eşliğinde 50 dakika süren etkinliğin ilk gününde müdürler 4 kilometre koşunun yanı sıra, kültür ve fizik hareketleri yaptı.

Spora, İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nazif Ekici, Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Evci, Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Nuri Ceyhan, Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, KOSGEB Müdürü Uygar Köse, İl Dernekler Müdürü Cengiz Demirci ve Orman İşletme Müdürü Ali Yapmış katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çeker, gazetecilere yaptığı açıklamada, 'Herkes İçin Spor' projesi kapsamında bugün daire müdürleriyle spora başladıklarını söyledi. İl Müdürleriyle ilk etapta haftanın üç günü mesai saatinden önce spor yapacaklarını belirten Çeker, "Bugün burada başladığımız etkinliğimize halkımızın da katılmasını arzu ediyoruz. Vatandaşlarımızın sağlık için sporun ne kadar faydalı olduğunu görmesi bizleri umutlandırıyor. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için sporun çok büyük önemi var. Bütün vatandaşlarımızı sağlıklı yaşam için spor yapmaya davet ediyorum." dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER