ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 05:45

Müezzinoğlu, Tekirdağ'da iftara katıldı


Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti İstanbul İl Teşkilatı ve Bağcılar Belediyesi işbirliğince, 'Ramazanda Trakya Bir Başka Güzel, İstanbul Komşularıyla Güzel' sloganıyla Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı.

Müezzinoğlu, burada yaptığı konuşmada, milli birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. AK Parti'nin gücünü milletten aldığını ifade eden Müezzinoğlu, "Kurulduğumuz günden bugüne kadar milletimiz bizi asla yalnız bırakmadı. O zor günlerden bizi alıp çıkardı ve başının tacı etti. AK Parti sermayeye güvenerek kurulmadı, medyaya güvenerek kurmadı, belirli güç odaklarına güvenerek kurulmadı, büyük Türk milletine güvenerek bu parti kuruldu" dedi.

Bakan Müezzinoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Türkiye'nin güçlü olmasından rahatsız olan yalnız iç güçler, iç fırsatçılar değil. Almanya da rahatsız oluyor, Fransa da rahatsız oluyor, belirli çıkar grupları da rahatsız oluyor. Ama kim rahatsız olursa olsun bu millet büyük bir millet, bu millet güçlü bir millet, bu millet tarihi geçmişinde dünyaya 500 yıl adaletiyle, ilmiyle, hoşgörüsüyle, medeniyet değerleriyle medeniyet sunmuş bir millet. Bu millet yeniden bu iftar sofralarında oluşan kardeşlik duygularıyla inşallah yeniden dünyaya medeniyet sunacak güçlü Türkiye'yi oluşturacaktır."

İftara, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur ve vatandaşlar katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER