ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 21:50

Mudanya'ya su verilmeye başlandı

Mudanyaya su verilmeye başlandı


Mudanya Pompa İstasyonu’nda çıkan yangın ve heyelan bölgesindeki ana iletim hatlarında boru patlağı nedeniyle yaşanan su kesintisi kademeli olarak giderilmeye başlandı.

Mudanya Pompa İstasyonu’nda çıkan yangın nedeniyle Mudanya’nın büyük bölümü ile köylerinde yaşanabilecek su kesintisi, Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gayretleriyle giderilmeye çalışılırken, Mudanya Heyelan Bölgesi’ndeki içme suyu ana iletim hattında yeni bir boru patlağı meydana geldi.

Beklenmedik durumlar karşısında ekip ve ekipmanlarıyla, sorunların giderilmesinde büyük gayret sarf ettiklerini belirten BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı; çalışmalarına, kamu kurumu olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle devam ettiklerini belirterek, “Elektrik Makine İkmal Dairesi Başkanlığı ve İçme Suyu Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerimiz, gösterdikleri insan üstü çabayla arızaları giderme başarısı gösterdiler. Çalışmaların tamamlanmasıyla, Mudanya ve köylerindeki bu beklenmedik durumlardan etkilenen yerleşim bölgelerine kademeli olarak su verilmeye başlandı.” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER