ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2013 Pazartesi 15:53

Minikler oynadı, veliler eğlendi


Turhal Özel Yıldırım Koleji birinci sınıf öğrencileri, yılsonu etkinliği düzenledi. Okul’un Konferans Salon’unda yapılan etkinliğe öğrenci, öğretmen ve çok sayıda veli katıldı.

Birinci sınıf öğrencilerinin sergilemiş olduğu yılsonu etkinliğinde İngilizce drama, koro ve solo şarkılar, Türkiyem gösterisi, skeç, şiir ve tiyatro gösterileri velilerden tam not aldı. Miniklerin sergilemiş olduğu mehter ve semazen gösterisi ile 1/A sınıf öğrencilerinin oynadığı veli toplantısı tiyatrosu velilerden büyük alkış topladı. 1/A ile1B sınıf öğrencilerinin sergilemiş olduğu etkinlikten büyük keyif aldıklarını belirten Okul Müdürü Nahit Ören, öğrenciler gibi heyecanlı ve mutlu olduklarını söyledi. Öğrencilerin rahatlıkla hem okuduğunu hem de yazabildiğini ifade eden Müdür Nahit Ören, okuma ve yazmanın yanında öğrencilerin çeşitli etkinliklerle kabiliyetlerinin daha da geliştirildiğini açıkladı. Öğrencileri her alanda geliştirerek hayata hazırladıklarını dile getiren Ören, şöyle devam etti: "Bu yıl öğrencilerimizin en büyük kazanımı okuma yazma becerisini kazanmış olmalarıdır. Bu gece ile de sosyal becerilerini yaptıkları gösterilerle ortaya koydular. Bu gecede emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz Ekrem Yiğit ve Halime Demir hanımefendiye ve teşekkür ederim. Çocukların yetiştirilmesinde desteklerini bizden esirgemeyen velilerimize de teker teker şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.

Program sonunda programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlere ve öğrencilere okuma belgeleri takdim edildi. Program öğrencilerin öğretmen ve velileri ile çektirmiş olduğu hatıra fotoğrafları ile son buldu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER