ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 13:40

Minicity’e mükemmellik sertifikası

Minicitye mükemmellik sertifikası


Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antepe’nin işletmesi olan Minicity (Minyatür Kent Parkı), ‘TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası’ aldı.

Dünyanın en büyük seyahat sitelerinden biri olan TripAdvisor, Minicity’i mükemmel misafirperverlik ödülüne layık gördü. Bu ödül, TripAdvisor’da gezginlerden tutarlı şekilde mükemmel yorumlar alan ve dünya çapında nitelikli işletmeler sınıfına giren işletmelere veriliyor. Bu prestijli ödülü TripAdvisor’da listelenen işletmelerin sadece yüzde 10’u alıyor. Mükemmellik sertifikasını alabilmek için işletmelerin derecelendirmeleri TripAdvisor’da yorum yazan gezginlere göre beş veya beş üzerinden dört olmalı ve işletmeler TripAdvisor’da en az 12 ay boyunca listelenmiş olmaları gerekiyor. Ek ölçütler arasında, işletmelerin son 12 ay içinde aldığı yorum sayısı da yer alıyor.

Minicity İşletme Müdürü İlker Deniz Sayın, bu ödülü almaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Sertifikanın Minicity’nin tanınırlığını artırdığını belirten Sayın, “Ziyaretçilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için çalışmaktayız ve bu ödül de sıkı çalışmamızın TripAdvisor’da olumlu yorumlara dönüştüğünün kanıtıdır.” dedi.

TripAdvisor for Business Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı Alison Copus ise TripAdvisor’ın Sidney’den Chicago’ya, Sao Paulo’dan Roma’ya gezginlerine tutarlı şekilde mükemmel bir müşteri deneyimi sunan tüm dünyadan işletmelerin başarısını kutladığını kaydetti.

Alison Copus, “Mükemmellik Sertifikası ödülü, en önemli kişilerin, yani müşterilerinin fikirlerine göre tüm dünyadan en iyi performansı gösteren işletmelerin hak ettikleri şekilde tanınmasını sağlıyor.” diye konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER