ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 14:14

Milli Eğitim Bakanı Avcı Sinop'ta


Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bakanlığı ile ilgili bir dizi ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Ankara’dan helikopterle Sinop'a geldi.

Bakanlığı ile ilgili bir dizi inceleme ve açılışlarda bulunmak üzere Sinop'a gelen Avcı, ilk olarak Sinop Valiliği'ni ziyaret etti. Valilik önünde tören mangasını selamlayan ve daha sonra valilik özel defterini imzalayan Bakan Avcı, Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger ile makamında bir araya geldi. Vali Köşger, Bakan Avcı’ya, Sinop ve yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Ziyaret sonunda Vali Köşger, Bakan Nabi Avcı’ya, Sinop’a özgü gemi maketi hediye etti.

Valilik ziyareti ardından AK Parti İl Başkanlığı birasına gelen Bakan Avcı, AK Parti Sinop milletvekili Mehmet Ersoy ve AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak ile teşkilat üyeleri tarafından karşılandı. Sinop Öğretmenevi'nde yapılacak olan toplantıda, öğretmenlerle bir araya gelecek olan Bakan Avcı, saat 14.30'da Sinop Üniversitesi Gerze Meslek Yüksekokulu temel atma törenine katılacak. Milli Eğitim Bakanı Avcı, saat 15.30'da Sinop Üniversitesi Rektörlüğü'nü ziyaretinin ardından, üniversiteye ait tekneyle sahil gezisi yapacak. Milli Eğitim Bakanı Avcı, aynı gün saat 17.00'de Sinop'tan Ankara'ya hareket edecek.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER