ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Temmuz 2013 Salı 15:48

Milli atlet Karabaş'ın evinde yas var

Milli atlet Karabaşın evinde yas var


MUĞLA (CİHAN)- Muğla'nın Bodrum ilçesinde, dün özel bir kolejin 8,5 metre derinliğindeki izolasyon çukurunda çalıştığı sırada meydana gelen göçükte hayatını kaybeden milli atlet Murat Karabaş'ın evinde yas var. 29 yaşındaki Karabaş'ın Bitez beldesinde oturan ailesi, kazadan sonra sinir krizleri geçirdi. Yakınları, "Biz göçük alanına dün gittik. Olay yerinde hiçbir tedbir yoktu. Çok az toprak vardı ama göçükten sonra tamamıyla toprak altında kaldığı için hayatını kaybetti. Olayda okulun da ihmali olduğunu düşünüyoruz." dedi.

Murat Karabaş'ın cesedi, göçük altından çıkarıldıktan sonra otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Yaklaşık 3 saat süren otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Bitez'deki Adliye Camisi'nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra belde mezarlığında toprağa verilecek.

KOŞUDA TANIŞTILAR

Milli atlet Murat Karabaş, 26 yaşındaki nişanlısı Nurcan Alagöz ile bir koşuda tanıştı ve bir ay önce de evliliğe ilk adımı attılar. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu mezunu olan Karabaş'ın Beden Eğitimi öğretmenliği için KPSS'ye girdiği, evlilik için inşaatlarda çalışarak para biriktirdiği öğrenildi. CİHANKAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER