ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 16:54

Milletvekili Yıldırım BUTİAD’la buluştu


AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Hami Yıldırım, Burdur Tüccar ve İşadamları Derneği (BUTİAD) üyeleriyle bir araya geldi.

İş adamlarıyla Anadolu Yemek Fabrikası'nda buluşan Yıldırım, iş dünyasının sorunlarını dinledi. Yıldırım, büyümeye ve gelişmeye devam eden Burdur'un mermerde de dünyanın dikkatini çektiğini ifade etti. Yıldırım, sosyal sigortalar ve maliye konusunda hükümetin çalışmalarının devam ettiğini aktardı.

Belediye başkanlığı AK Parti'de olmasına rağmen belediye meclisinde çoğunluğun muhalefetten oluştuğuna dikkat çeken Yıldırım, “Bu da belediyenin karar alma mekanizmasını teknik sıkıntıya sokuyor. Sayın Başkanımız da nezaketinden dolayı bu sıkıntıları çok kamuoyuyla paylaşmıyor. Kamuoyunda çok paylaşmayınca sanki geç çıkan ya da çıkmayan kararların sebebi Belediye Başkanı gibi görülüyor. Bunun da verdiği çok büyük sıkıntılar var.” dedi.

Burdur’a birçok yatırım yapıldığını vurgulayan Yıldırım, bunların genelde altyapı eksenli olduğu için görünmediğini söyledi. İş adamlarını teker teker dinleyen Yıldırım, not tutarak sıkıntılarla ilgili çalışmalara başlayacaklarını anlattı. İş adamları, sorunlarını dinleyen Yıldırım’a teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER