ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 13:17

Milletvekili, Tülay Kaynarca Başakşehir'deydi


Başakşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca’yı ağırladı. Kaynarca, "Fazla değil 2-3 yıl sonra Başakşehir'de yaşamak bir ayrıcalık olacak." dedi.

Ramazan etkinlikleri, üç bölgede şiir ve konserlerle devam etti. Bahçeşehir’de Sami Savni Özer, Sular Vasisi’nde Bedirhan Gökçe, Kayaşehir’de de Uğur Arslan hayranlarıyla buluştu. Başakşehir Göçmen Konutları’nda düzenlenen iftara katılan Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca Sular Vadisi’nde ki belediye standını ziyaret etti. Kaynarca, "Az önce Göçmen konutlarındaki sokak iftarına katıldım. Orada ki katılımda önceki yıllara nazaran kat ve kat artmış durumda. Milletimizin memnuniyetini, sevgisini, desteğini gösteriyor. İstanbul'un adını dünyaya duyuracak ana projelerin içinde Başakşehir var. Özellikle İmam Hatip Lisesi çok muhteşem bir proje. Yarınlarda fazla değil 2-3 yıl sonra Başakşehir'de yaşamak bir ayrıcalık olacak." diye konuştu.

Sular Vadisi’nde sahne alan sanatçı Bedirhan Gökçe, okuduğu birbirinden güzel şiirlerle vatandaşları mest etti. "Bizim çocukluğumuzda Ramazan etkinlikleri unutulmuştu, şimdiki çocukların ilerde büyüdüklerinde çocuklarına anlatacakları güzel etkinlikler düzenleniyor." diyen Sanatçı, 'Yalan dünya, Sarı Gelin, Beyaz Giyme Toz olur, Altın Hızma' gibi tanınmış şiirleri okudu.

Çocuk etkinlikleriyle ve birbirinden eğlenceli yarışmalarla başlayan Bahçeşehir Ramazan etkinlikleri, Sami Savni Özer’in sahne almasıyla yerini büyüklere bıraktı. Özer, "Daha önce Başakşehir’de konser vermiştim, çok güzel bir atmosfer ve seyirci vardı. Bugün Bahçeşehir’de aynı güzel atmosfer var." diyerek parçalarını seslendirdi.

Uzun yıllar yaptığı televizyon programları yapan Uğur Aslan da yeni yayın döneminde sürpriz programlar yapacağının müjdesini verdi. Kayaşehir Ramazan Etkinlik Alanında düzenlenen şiir dinletisinde Aslan, Karagümrük Yanıyor, Yıldız Gözlüm ve Su Gibi adlı sevilen parçalarını seslendirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER