ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mayıs 2013 Cumartesi 11:32

Milletvekili Demir'den ZİÇEV'e ziyaret


AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Zihinsel Engelliler Vakfı Samsun Şubesi'ni ziyaret ederek, okul çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette eğitim merkezinin birimlerini gezdi. Vakıf Başkanı Alaittin Kuru, Demir'e sınıfları gezdirerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yapılan hizmetin çok önemli olduğunu vurgulayan Demir, "Burada eğitim verdiğiniz çocukların, normal çocuklara göre çok daha ilgiye ve şefkate ihtiyacı var. Burada bunları verip, aynı zamanda eğitimlerine de yardımcı oluyorsunuz. Yaptığınız çalışmalarda başarılar diliyorum." dedi.

Vakıf Başkanı Alaattin Kuru da, "Bizim çocuklarımız mutlu, arkadaş canlısı, gayretli, sevecen, içlerinde hiçbir kötülük beslemeyen çocuklar. Buradaki çocuklar öğrenebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Onlar böylesi bir gayret içindeyken onlar için bir şeyler yapılması gerektiğine inanan Samsun gönüllüleri olarak, özverili çalışmalarımız ve hayırseverlerin desteğiyle, kurulduğu günden bugüne kadar, eğitimin niteliğini en üst düzeylere taşıyabilmek için her türlü çabayı göstermekteyiz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER