ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 17:22

Midyatlı sporcular ödüllendirildi

Midyatlı sporcular ödüllendirildi


Mardin’in Midyat ilçesinde Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında farklı spor dallarında yapılan müsabakalarda dereceye giren takımların ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Midyat Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törene Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hüseyin Tunç, SGK İlçe Müdürü Abdurrahim Güneş, SYDV Müdürü Orhan Günel, derece elde eden öğrenciler ve öğretmenleri hazır bulundu.
Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında bir araya geldiklerini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Tunç, müsabakalarda derece elde eden öğrencileri kutladı.

Daha sonra;Masa Tenisi, Voleybol, Basketbol, Atletizm dallarında yapılan müsabakalarda dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları katılımcılar tarafından verildi.

30 Ağustos- 6 Ekim Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencileri spora yönlendirmek ve sporu sevdirmek amacıyla yapılan etkinliklerde takımların kupa ve madalyalarını, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Günel, Midyat sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Abdurrahim Güneş ve Midyat Gençlik ve spor Müdürü Hüseyin Tunç takdim etti.

Basketbol dalında Antrenör Güldeniz Korhan’ ın takımı Midyat Gençlik Spor birinci olurken, Midyat Spor Kulübü ikinci, Aziz Önen Spor Kulübü ise üçüncü oldu. Masa Tenisinde ise Abdurrahim Aksoy birinci, Ahmet İleri ikinci, Muhammed Ak ise üçüncü oldu. Voleybol dalında, Midyat Gençlik Spor birinci, Yolbaşı İ.Ö. O ikinci olurken Fahrettin Önen O. O ise üçüncülüğü elde etti. Sadece kızların yarıştığı Atletizm dalında Nuhin Akan birinci, Ruken İlgün ikinci, Hülya Alkol üçüncü, Elif Pala ise dördüncü oldu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER