ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mayıs 2014 Cumartesi 22:11

MHRS Hastane Randevu Al - Alo 182

MHRS Hastane Randevu Al - Alo 182

Hastanelerden randevu nasıl alınır? MHRS randevu sistemi ile nasıl randevu alınır? Hastane Randevu alma-Tıklayın hastane randevunuzu alın.


Hastane randevusu nasıl alabilirim? Merkezi Hastane Randevu Sistemi nasıl çalışılır? Nelere dikkat edilecek? Alo 182 nedir? Alo 182 arayarak nasıl randevu alınır?

MHRS randevu sistemi ile nasıl randevu alınır? MHRS Hastane randevusu nasıl alınır, MHRS hastane randevusu iptal etmek için ne yapmalısınız? Hastane randevu alma sistemi. Alo 182 arayarak nasıl randevu alınır? MHRS hastane randevu sistemi ile randevunuzu kolayca online olarak alabilirsiniz. Ayrıntılar yazete.com'da Hastane Randevu (Hastanelere Online Randevu alma Servisi)

Nelere dikkat edilecek? Alo 182 nedir? Alo 182 arayarak nasıl randevu alınır? Hastane randevu alma sisteminden randevu almak veya aldığınız randevuyu iptal ettirmek istiyorsanız haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Hastanelerden randevu nasıl alınır? Hastane randevu al (182 ve MHRS Sistemi nedir?)

Hastaneden randevu alma sistemi MHRS hakkında en çok sorulan soruların yanıtlarını veriyoruz;

MHRS RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLA

HASTANE RANDEVUSU NASIL ALINIR?

MHRS randevu için aşağıdaki linke tıklayın! Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

HASTANE RANDEVU TELEFONU NE?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır.Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Hastane İçi Randevu Alımı;
Hastanelerde görevlendirilen personel yardımı ile kontrol ve konsültasyon randevuları yanında muayene randevusu da alınabilir.

MHRS'ye nasıl kayıt olunur? :

Yukardaki MHRS üye ol linkine tıkladığınızda karşınıza böyle bir alan çıkacak. TC kimlik numaranızı girmek zorunlu Ardından da aşağıdaki alanları dolduracaksınız. Bu işlemi yaptığınızda üyeliğin gerçekleşmiş olacak. Sonra ana sayfaya dönüp MHRS randevu al butonuna tıklayıp TC numaranızı ve parolanızı girerik randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS RANDEVU İPTAL NASIL YAPILIR?

MHRS sistemi üzerinden aldığınız randevuyu son 15-20 dakikaya kadar iptal edebilmektesiniz. MHRS Randevunuzu iptal etmek için önce MHRS randevu sayfasından TC kimlik numaranızı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. http://hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu al bölüme girdiğinizde, Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki "Randevu Geçmişi" kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun sağ tarafındaki "İPTAL ET" butonuna basmak sureti ile randevunuzu iptal edebilirsiniz. Ayrıca ALO182 MHRS hattını arayarak da randevunuzu iptal ettirebilirsiniz.

MHRS RANDEVU GÖRÜNTÜLEME

Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki "Randevu Geçmişi" kısmından randevularınızı görebilirsiniz.

MHRS ŞİFREMİ UNUTTUM NASIL ALABİLİRİM?

Hastane randevu şifrenizi unuttuysanız ne yapmalısınız? Yeni şifre için 3 yol var. Tıklayın yeni şifrenizi oluşturmayı öğrenin

MHRS AİLE FERTLERİ İÇİN RANDEVU ALABİLİR MİYİM?

İşlemler T.C. Kimlik numarası üzerinden yapıldığından bütün Aile fertleriniz için ayrı ayrı kendi Kimlik numaraları ve Kimlik bilgileri ile hesap oluşturmalısınız. İsterseniz aile fertleri için üye kaydı oluştururken hepsinde aynı mail adresi ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER