ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 13:36

MHP'li vekilden cenaze mazereti

MHPli vekilden cenaze mazereti


MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, hayatını kaybeden KADEP Genel Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Şerafettin Elçi’nin cenaze törenine MHP’den katılım olmaması ile ilgili, “Ben aslında gelecektim, fakat çok ileri düzeyde dişlerimden rahatsızım. Katılacaktım ama katılamadım. Zannediyorum Faruk Bal oradaydı." dedi.

MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, sözlerine “Milletvekillerimizden Şerafettin Elçi’ye Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesinin ve milletimizin başı sağ olsun.” diyerek başladı.

Bir gazetecinin, “Biraz önce Şerafettin Elçi’nin cenaze töreni oldu ancak MHP’den temsilci göremedik. Değerlendirmeniz nedir?” şeklindeki sorusu üzerine Yeniçeri, "Ben aslında gelecektim, fakat şu anda çok ileri düzeyde dişlerimden rahatsızım. Fark ediyorsanız gözlerimin altı da şimiş durumda. Sırf daha önce sıra aldığımız için basın toplantısına katıldım. Ben katılacaktım fakat katılamadım. Diğer arkadaşlar, bilmiyorum, zannediyorum Faruk Bal oradaydı. Siz sanırım görmediniz onu.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER