ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2014 Perşembe 15:06

MHP Sincan Belediye Başkan adayı Altın, esnafı ziyaret etti

MHP Sincan Belediye Başkan adayı Altın, esnafı ziyaret etti


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara Sincan Belediye Başkan adayı Hasan Altın yaklaşan yerel seçim çalışmalar kapsamında Sincan Ayaş Caddesi ve Bosna Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

    İşyerlerini ziyaret ederek, esnaflarla sohbet eden Altın, hem vatandaşların hem de esnafların sorunlarını ve önerilerini dinledi. Sincan için hazırladıkları projeleri anlatan Hasan Altın, “Biz Sincan için en acil ve gerekli olan eksikleri tespit ederek, bu eksikleri giderecek projeler hazırladık. Vatandaşlarımızın önerileri ve isteklerini her zaman dikkate alarak değerlendirmeler yaptık. Sincanımızın gelişmesinde ve kalkınmasında hiç şüphe yok ki esnafımızın büyük katkısı ve emeği var. Bu yüzden her zaman esnafımızın fikirlerine başvurarak yapacağımız çalışmalar ve hizmetlerin sağlamasını yapıyoruz.” dedi.

    MHP Sincan adayı Altın; “Esnaf kardeşlerimizi seçim çalışmalarımız esnasında değil seçimden öncede ziyaret ediyorduk. Gözlemlerimizden de anladığımız kadarıyla esnaflarımız ciddi sıkıntılar içinde. Bu bakımdan yerel yönetimlerin yapabileceği şeyler vardır. İmkanlar çerçevesinde yapamayacağı şeyler vardır. Genel sıkıntıların giderilmesi gerekiyor ki esnaf kardeşlerimizin işleri ve ticaretleri daha iyi olsun. Daha iyi işler yapsınlar ki daha huzurlu, daha mutlu ve birliktelik olan bir Sincan’da hep birlikte yaşayalım. Ben bütün esnaflarımızın kazançlarının bol olmasını diliyorum. Hayırlı günler diliyorum.” diye konuştu.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER