ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ağustos 2013 Cumartesi 20:00

MHP Kağızman ilçe teşkilatı bin 100 kişiye iftar verdi

MHP Kağızman ilçe teşkilatı bin 100 kişiye iftar verdi


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars Kağızman İlçe Başkanlığı, bin 100 kişiye iftar yemeği verdi.

        Kağızman Havuz Başı Düğün Salonu'nda düzenlenen iftar yemeğine, MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan, Kağızman İlçe Başkanı Cengiz Sakinci, Kars Ülkü Ocakları ilçe başkanları, Kağızman Belediye Meclisi'nin MHP'li üyeleri Bülent Yalçın, Şemsettin Demirden, M. Sani Çınar, ilçe teşkilatları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.Yoğun ilgi gören iftarda yer bulamayan bazı teşkilat üyeleri iftarlarını ayakta açmak zorunda kaldı.

        Okunan Mevlid-i Şerif ile başlayan ve dualarla açılan iftarın ardından konuşan MHP Kağızman İlçe Başkanı Cengiz Sakinci, iftara büyük bir katılım olduğunu belirtti. İftara Kağızman ilçe teşkilatının tam kadro katılmasının sevindirici olduğunu ifade eden Sakinci, Ramazan'da böyle bir iftar yemeğinde buluşmaktan ötürü büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

        Sakinci, "Ramazan-ı Şerifi yaşadığımız bu günlerde değerli Kağızmanlı kardeşlerimiz büyük bir çoğunlukla MHP ilçe teşkilatımızın yaptığı iftar yemeğine katıldılar. Hepsine katılımlarından dolayı teşekkür ederim." dedi.

        Öte yandan iftar yemeği nedeniyle Kars yolunda araç yoğunluğu ve trafik sıkışıklığı yaşandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER