ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 18:20

MHP adayı Kara, projelerini anlattı


Osmaniye Belediye Başkanı ve MHP Belediye başkan adayı Kadir Kara, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği'ni (TÜMSİAD) ziyaret ederek, yapacağı projelerini anlattı.

TÜMSİAD’ın yeni binasında düzenlenen programda Başkan Kadir Kara, önce yaptıklarını ve daha sonra yapacaklarını anlattı. Kara, TÜMSİAD’ın Osmaniye için önemli çalışmalara imza attığını ifade etti. Kara, TÜMSİAD’ın, iş adamlarını bir çatı altında toplayarak sadece bu kesime hizmet etmekle kalmayıp, Osmaniye’nin geleceği için çok önemli çalışmalar yaptığını söyledi.

MHP adayı Kara, Osmaniye’nin stratejik konumunun önemine değinerek, “Osmaniye, 10 yıllık projeksiyonda 1,5 milyon nitelikli nüfusu ile bu bölgenin yaşam merkezi olacak. Kapsadığı Antep-Adana arasında yaşayan 4,5 milyon kişiye lojistik üssü olabilecek bir fırsata sahip.” dedi.

Başkan Kadir Kara, konuşmasının ardından projelerini anlatan animasyon videosunu izletti. TÜMSİAD Başkanı Murat Özkardeş ise bu ziyaretten dolayı Başkan Kadir Kara’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER