ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 15:03

MHP adayı Erzin: 30 Mart’a 30 projeyle hazırlanıyoruz

MHP adayı Erzin: 30 Marta 30 projeyle hazırlanıyoruz


MHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Erzin, Gaziantep'in sorunlarını masaya yatırdıklarını belirterek 30 Mart yerel seçimlerine 30 farklı projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.

Seçim çalışmalarına hız veren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Erzin, vatandaşları ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi. Gaziantep’in sorunlarını 6 temel başlık altında belirlediklerini söyleyen Erzin, bu sorunları 30 proje ile çözeceklerini belirtti. Erzin, “6 temel başlık altında Gaziantep'in sorunlarını ele aldık. Ulaşım ve trafik, imar ve konut, sosyal belediyecilik, engelsiz yaşam, hanımlarımız ve şehrimiz, gençlerimiz ve geleceğimiz 6 ana başlığı altında. Bunları da kendi alt başlıkları altında 30 proje haline dönüştürüyoruz. 30 Mart 30 proje sloganıyla çalışıyoruz.” dedi.

    "KAMİL OCAK STADYUMU'NUN YERİNE BÜYÜK BİR KENT MEYDANI YAPACAĞIZ"

11 Haziran 2013 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Kamil Ocak Stadı’nın yerine yüksek yoğunluklu bina yapımı için belediyelere ve ilgili birimlere yazı gönderilirken AK Parti adayı Fatma Şahin’in de haberi olduğunu söyleyen Erzin, stadın yerine büyük bir kent meydanının yapılmasını 3 ay önce kendilerinin söylediğini vurguladı. Erzin, “Büyükşehirler büyük kent meydanlarıyla anılırlar. Gaziantep'in ciddi bir kent meydanına ihtiyacı var. Kamil Ocak Stadyumu’nun olması gerekiyor. Bunu biz 3 ay önceki basın toplantımızda sunduk ama Fatma Hanım bugün söylüyor. Kaldı ki Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın o yazısı da malumunuzdur belki iptal edilmedi. Askıda bekliyor yani. İptal edilmiş bir yazı falan da yok. Askıda bekliyor. Biz stat alanına Gaziantep’e yakışır bir meydan yapacağız.” diye konuştu.

Yerel seçimlerde vatandaşlardan oldukça büyük destek gördüklerini ifade eden Erzin, Gaziantep’in yerel seçimlerde kendilerinden yana oy kullanacağına inandığını sözlerine ekledi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER