ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mayıs 2013 Pazartesi 14:18

Metrobüsün üzerinde erkek cesedi bulundu

Metrobüsün üzerinde erkek cesedi bulundu

Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonu'ndaki bir metrobüsün üzerinde bir ceset bulundu.


Zincirlikuyu metrobüs istasyonunda park halindeki bir metrobüsün üzerinde bulunan erkek cesedinin üzerinden kimlik çıkmadığı belirtildi. Metrobüse gelen yolcuların haber vermesiyle fark edilen cesedin Sefaköy’de metrobüsün üzerine düştüğü veya atıldığı değerlendiriliyor. Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Cumartesi günü Avcılar - Zincirlikuyu hattında çalıştıktan sonra Pazar günü Edirnekapı garajına park edilen 34 TN 2928 plakalı metrobüs, sabah saatlerinde sefere çıkmak üzere Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonu’na geldiğinde otobüsün üzerinde birinin yattığını gören vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Yapılan incelemede yatan kişinin öldüğü belirlendi. Polis ve sağlık ekiplerinin incelemesinin ardından üzerinden kimlik çıkmayan erkek cesedi, morga kaldırıldı.

Soruşturma başlatan polis ekipleri, metrobüs şoförü ve yetkililerinin bilgisine başvurdu. Aracı en son kullanan metrobüs şoförünün polise, “Cumartesi gecesi sefer yaparken Sefaköy civarında metrobüsün üzerine bir şey düştü. Sesi duyduk ama baktığımızda bir şey göremedik. Sonrasında yola devam ettim. Edirnekapı garajına aracı park ettim. Pazar günü araç burada kaldı. Pazartesi günü sabahı da sefer için Zincirlikuyu’ya gittiğimde buradaki vatandaşlar metrobüs üstünde birinin hareketsiz yattığını görmüş.” bilgisini verdiği öğrenildi.

Üzerinden resmi bir evrak çıkmadığı için kimliği belirlenemeyen kişinin metrobüsün üzerine intihar amacıyla mı atladığı, yoksa birilerince mi atıldığını belirlemek için çalışmalar devam ediyor.  

KAYNAK:
Ajanslar
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER