ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2013 Salı 15:39

Mersin'de evlerinde kilitli kalan üç kardeş


Kilitli kaldıkları evlerinde balkona çıkarak yardım isteyen ve komşuları tarafından kurtarılan küçük yaştaki üç kardeşin vücudunda darp izine rastlandığı, annenin gözaltına alındığı bildirildi.
Merkez Akdeniz ilçesi Burhan Felek Caddesi'nde kilitli kaldıkları evlerininin balkonundan dün komşuları tarafından kurtarılan kardeşler E.G. (7), K.G. (5) ile B.G. (3), gece Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk yuvasında misafir edildi.
Yaşadıkları olay nedeniyle travma geçirdikleri belirtilen çocuklar, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde muayene edildi. Yapılan kontrollerde, çocukların vücudunda darp izi tespit edildi.
Yaşadıkları travmayı atlatabilmeleri için aynı hastanede psikolojik destek de verilmeye başlanan çocuklara, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkililerince kıyafet alındı.
Bu arada, çocuklarını eve kilitlediği iddia edilen anne A.G. (28) gözaltına alınarak, Mağazalar Polis Merkezi'ne getirildi.
Baba M.G'nin (47) ise kendisinden 19 yaş küçük A.G'yi bir süre önce bıçakla yaraladığı öne sürüldü.
Mersin'de dün evlerinde kilitli kalınca balkona çıkarak yardım isteyen 3 kardeş, komşuları tarafından kurtarılarak polis ekiplerine teslim edilmişti.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER