ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 22:25

Merkez Valiliği'ne atanan Ayvaz: En verimli günlerimi Mardin'de geçirdim


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından imzalanan Valiler Kararnamesi ile merkez valiliğine atanan Mardin Valisi Turhan Ayvaz, veda mesajı yayımladı. Vali Ayvaz, mesajında, 2 yıldır vali olarak Mardin halkına hizmet etmenin onurunu yaşadığını, meslek hayatının en verimli günlerini Mardin'de geçirdiğini belirtti.

Atandığı bütün görevlerde olduğu gibi Mardin'de de hizmet etme hazzını ve sorumluluğunu taşıyarak, iyi niyetle, tarafsız, adil, dürüst ve verimli hizmet üretme gayreti içerisinde olduğunu söyledi.

'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' ilkesini devlet hizmetlerinde hayata geçirmeye çalıştığını belirten Ayvaz, "Bu görevi yaparken birlikte olduğum çalışma arkadaşlarıma, seçilmiş temsilcilerimize, meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütü yönetici ve üyelerine, bizlerle birlikte fedakârca koşturan basınımızın değerli mensuplarına, Mardinli hemşehrilerime, bize gönül veren ve dua eden herkese teşekkürlerimi sunarım. İnanıyorum ki taşı toprağı tarihle yoğrulmuş olan bu şehir, dün olduğu gibi yarın da tarih yazmaya devam edecek. Kültürde, sanatta, eğitimde, turizmde ve sanayide ülkemizin abide şehirlerinden biri olacaktır. Bu sözlerim sadece bir temenni değil, aynı zamanda benim Mardin'le ilgili inancımdır. Buna inanıyorum, çünkü sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış bu şehir, bugün huzurun, barışın ve hoşgörünün en güzel örneğidir."dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER