ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Şubat 2014 Çarşamba 15:19

"Memur-Sen Türkiye Buluşması"


Memur-Sen tarafından yarın düzenlenecek "Memur-Sen Büyük Türkiye Buluşması: Medeniyet, İnsan, Demokrasi ve Şehirlerimiz" etkinliğine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan katılacak ve bir konuşma yapacak.
ATO Congresium'da "Memur-Sen Büyük Türkiye Buluşması: Medeniyet, insan, demokrasi ve şehirlerimiz" adında düzenlenecek etkinliğe Başbakan Erdoğan katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından gelen sendika yöneticilerine ve kamu görevlilerine seslenecek.
Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu da yapacağı konuşmasında kamu görevlilerinin bazı talep ve tekliflerini Başbakan'a iletecek.
AA muhabirine açıklama yapan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, etkinliğin 19.00'da başlayacağını, açılış konuşmasını Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'nun yapacağını ve ardından da Başbakan Erdoğan'ın bir konuşma gerçekleştireceğini söyledi.
Sendika olarak her yıl bir araya geldiklerini ve bu seneki buluşmanın da yarın Başbakan Erdoğan'ın katılımıyla yapılacağını bildiren Esen, "Biz her sene belli zamanlarda ve bazı konularda istişare toplantısı yaparız. Bu sene de yerel seçimler öncesi 'medeniyet, insan, demokrasi ve şehirlerimiz' konulu ve fikir alışverişinde bulunma amaçlı bir toplantı düşündük. Sayın Başbakanımız da davetimizi kabul etti" dedi.
Esen, ayrıca sendika başkanlarıyla bugün bir çalışma yapacaklarını, Türkiye'nin gündemi, sendikal durumu gibi başlıkları yarına kadar tartışacaklarını ifade etti.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER