ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 17:28

Memur-Sen halı saha turnuvası sona erdi

Memur-Sen halı saha turnuvası sona erdi


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Memur-Sen ilçe temsilciliği tarafından düzenlenen turnuva final karşılaşmasıyla sona erdi. Adliye spor ile Gülüç Vesile Dikmen İlköğretim Okulu arasında oynanan karşılaşmada finali kazanan takım Gülüç Vesile Dikmen İlkokulu oldu. 20 resmi kurumun başvuruda bulunduğu futbol turnuvasının final karşılaşmasında Adliye spor ile Gülüç Vesile Dikmen İlköğretim Okulun karşı karşıya geldi.

Final karşılaşması öncesinde şöhretler karması arasında gösteri maçı oynandı. Karşılaşmada AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amiri Komiser Nizam Balkan, Ereğli Belediyesi önceki dönem Başkanı Murat Sesli, Ereğli Devlet Hastanesi Müdürü Yusuf Emre Yalçınkaya, Ereğli Devlet Hastanesi Spor Kulübü Başkanı Dr. Recep Erdoğan, Memur-sen Kdz. Ereğli temsilciliği başkan yardımcısı Ziya Babal, Dr. Zekai Akdoğan, Dr. Mehmet Yılmaz, İhlâs Haber Ajansı (İHA) Ereğli Muhabiri Vedat Kılıç, Cihan Haber Ajansı (cihan) Ereğli Muhabiri Sinan Kabatepe ile bazı hakim ve savcılar oynadı. 5-1 sona eren maçın ardından Adliye spor ile Gülüç Vesile Dikmen İlk Okulu arasında final maçı oynandı. Normal süresi 3-3 sona eren maçta atılan penaltılar sonucunda Adliye spora üstünlük sağlayan Gülüç Vesile Dikmen İlkokulu şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Turnuva ile ilgili olarak açıklama da bulunan Sağlık Sen Ereğli Temsilcisi Ali Kabaş, Memur-sen olarak insanları kaynaştırmayı amaçlayan bu tür organizasyonları yapmayı sürdüreceklerini söyledi. Turnuva ile ilgili olarak gazetecilere açıklamalarda bulunan Sağlık-sen Kdz. Ereğli Temsilcisi Ali Kabaş şunları söyledi: "Kdz. Ereğli Memur-sen temsilciğimiz tarafından 2013 yılı futbol turnuvamızın finali şöhretler karması ile başladı. Bu gün final maçı oynanıp başarılı olan takımımıza kupası ve çeşitli hediyeler verilecek. Bu turnuvayı önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz. Turnuvamıza 20 kamu kurumu katıldı ve yaklaşık 40’a yakın maç oynandı. Turnuvamıza katılanlara çok teşekkür ederim." dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER