ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 13:06

Melikşah Basketbol Takımı iki yeni transfer daha yaptı

Melikşah Basketbol Takımı iki yeni transfer daha yaptı


Basketbolda 5 transfer birden yaparak hızlı bir giriş gerçekleştiren Melikşah Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı, 2 oyuncuyu daha kadrosuna dahil etti.

Melikşah Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı, Final Gençlik Spor’dan Tayfun Karabey ve Manisa Belediye Spor’dan Can Tuğ ile anlaşarak kadrosunu güçlendirdi. Sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen Kayseri temsilcisi geçtiğimiz günlerde de 5 transfer birden yapmıştı. Teknik kadrosunu da güçlendirmeye devam eden Melikşah Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı uzun yıllar yurt dışında da görev yapmış deneyimli kondisyoner Serdar Aybek ile de anlaştı.

Transferlerle ilgili açıklamalarda bulunan Genel Menajer Orçun Topçu, “Yeni oyuncularımız camiamıza hayırlı olsun, ilk etapta yaptığımız 5 transferle de beraber takımımızın iskeleti yavaş yavaş ortaya çıkmış oldu. Bundan sonra 2 -3 transfer daha yapıp transferi noktalamayı düşünüyoruz.” dedi.

Oyuncularda yaptıkları konuşmalarda hedefleri olan iddialı bir kulübe geldiklerini ve burada büyük başarılara imza atmak istediklerini söylediler.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER