ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 18:32

Meclis Dergisi’nden Kurtulan’a ödül

Meclis Dergisinden Kurtulana ödül


Bursa Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 10. yılını kutlayan Meclis Dergisi tarafından 'Yılın Başarılı Belediye Başkanı Ödülü'ne layık görüldü.

Siyaset, bürokrasi, sivil toplum kuruluşları, çalışma hayatı ve medya dünyasına yönelik haberleri ile gündem oluşturan Meclis Dergisi Türkiye’ye hizmet edenleri ödüllendirdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tek yayın organı olan Meclis Dergisi’nin 'Türkiye’ye hizmet edenler ödüllendiriliyor' sloganı ile gerçekleştirdiği ödül töreni Ankara Büyük Sürmeli Otel’de yapıldı.

Siyaset, iş ve medya dünyasının buluştuğu törende, Meclis Dergisi okurlarının gönderdiği elektronik posta, mektup ve anketlerle belirlenen yılın devlet adamı, siyasetçisi, milletvekilleri, bürokratları, belediye başkanları, iş adamları, gazetecileri ve televizyon muhabirleri ödüllerini aldı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan da bu yıl 10.su yapılan ödül töreninde, Türkiye genelinde 20 belediye başkanı arasına girerek, 'Yılın Başarılı Belediye Başkanı' ödüllerinden birini kazandı.

Başkan Kurtulan ile birlikte Bursa’dan 3 ismin ödüllendirildiği programda Önder Matlı ve Hüseyin Öztürk de 'yılın milletvekilleri' ödülüne layık görüldü.

Ödülünü AK Parti Siyasî ve Hukukî İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu’nun elinden alan Başkan Sadi Kurtulan, yapılan hizmetlerin ödülle takdir görmesinin kendilerini motive ettiğini söyledi.

"PERSONELİMİZİN BAŞARISI"

Başkan Kurtulan törende yaptığı konuşmada, "Bu ödül, Mustafakemalpaşa’nın her sokağına gerekli hizmeti götürmek için 7 gün 24 saat çalışan belediye personelimizin başarısıdır. Onların çalışmaları bizler için çok değerlidir. Bu ödüller aynı zamanda biz yerel yöneticilere yeni sorumluluklar yüklüyor. Hep birlikte yeni projeler üretip, vatandaşlarımıza daha iyisini sunmanın gayreti içinde olacağız. Bize bu ödülü layık görenlere teşekkür ediyor, belediye çalışanlarımızı kutluyorum." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER