ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 17:34

Masa Tenisi Spor Okulu'na 50 öğrenci katılıyor

Masa Tenisi Spor Okuluna 50 öğrenci katılıyor


Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde başlayan ‘Masa Tenisi İl Spor Okulları’na kız ve erkek 50 öğrenci katılıyor.

Bölge Antrenörü Tuncay Bozkurt, 5 Ocak Stadı, Tribün Altı Antrenman Salonu’nda Süleyman Çullu ve Mustafa Gümüşlü gözetiminde haftanın 5 günü gerçekleştirdikleri Masa Tenisi İl Spor Okulları’na her yaştan öğrencilerin katılabileceğini söyledi. Öğrencilere, forehand, backhand ve flat gibi temel ve teknik bilgiler verdiklerini, bunun yanı sıra sporcu sağlığı konusunda da bilgiler aktardığını kaydeden Bozkurt; “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla başlattığımız Masa Tenisi İl Spor Okulu’na ilgi her geçen gün artıyor. Kursumuzda yaş sınırı olmadığından bu sporu yapmak isteyenler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde kayıt yaptırarak aramıza katılabilirler.” dedi.

Tesis ve malzeme konusunda hiçbir eksiklerinin bulunmadığına dikkati çeken Bozkurt, çeşitli nedenlerle ilk günlerde antrenmanlara gelemeyen kursiyerlerin kayıt yaptırmaları halinde çalışmalara katılabileceklerini de sözlerine ekledi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER