ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ağustos 2013 Pazartesi 15:54

Manisa’nın iki yeni ilçesinde AK Parti ilçe başkanları belli oldu

Manisanın iki yeni ilçesinde AK Parti ilçe başkanları belli oldu


 Büyükşehir olan Manisa’nın iki yeni ilçesinde AK Parti ilçe başkanları belli oldu. AK Parti İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Murat Baybatur, genel merkez tarafından AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanlığı'na Engin Yüksel, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı'na da Ahmet Tonğuç atandığını bildirdi.

Yeni iki başkanın genel merkeze gönderilen 6 aday arasından atandığını dile getiren Baybatur, teşkilat olarak her iki başkanın destekçisi olduklarını ve çok ciddi başarılar beklediklerini söyledi. Baybatur, “İnşallah hem Yunus Emre ilçe başkanımız hem de Şehzadeler ilçe başkanımızın, 2014 yerel seçimlerinde şu ana kadar sergiledikleri performansın da üstüne çıkacak şekilde performans sergileyeceklerine inanıyorum. Yeni ilçe başkanlarımızın, yerel seçimlerde hem ilçe belediye başkanlığı hem de büyükşehir belediye başkanlığında partimizin bayrağını Manisa’da şan ile şeref ile dalgalandırılması için var gücüyle çalışacaklarına inanıyoruz. Allah utandırmasın.” dedi.

Genel merkez tarafından Yunus Emre ilçe başkanlığına atanan Engin Yüksel, bir ve beraber olduklarını, 2014’teki yerel seçimlere de birlik ve beraberlik içerisinde girerek başarılı olacaklarını söyledi. Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç da AK Parti’de siyaset yapmanın çok güzel olduğunu söyledi. Görevlerine yarından itibaren başlayacaklarını dile getiren Tonğuç, çok iyi çalışarak hem ilçelerde hem büyükşehirde AK Parti’yi zaferle çıkaracaklarını ifade etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER