ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 09:09

Manisa'da CHP konvoyuna saldırı

Manisada CHP konvoyuna saldırı

CHP'nin Manisa Turgutlu Belediye Başkan adayı Cengiz Ulman'ın konvoyu, seçim çalışmalarını sürdürürken taşlı saldırıya uğradı. Saldırı sırasında 2 kişi yaralandı.


Manisa Turgutlu'da yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP'nin Turgutlu Belediye Başkan adayı Cengiz Ulman'ın konvoyuna Cengiz Ulman Kervanyolu bitimindeki tren yolunun alt kısmında, kimliği belirsiz yaşı küçük bir grup tarafından taş atıldı. Olayda polis memuru Mehmet Yaman (36) ile bir partili hafif yaralandı. Turgutlu Devlet Hastanesi'nde tedavileri tamamlanan iki yaralı taburcu edildi. Taş atanların arandığı bildirildi.

POLİS MEMURUNA ZİYARET

Akşam'ın haberine göre olayla ilgili açıklama yapan Ulman, "İstasyonaltı Mahallesi'nde seçim çalışmalarımızı yaptık. Oradan ayrıldık. Konuşmam sırasında herhangi bir taş atılmadı. Sonradan öğrendimki uzun olan konvoyun arkasına 12 ila 13 yaşlarında bir grup çocuk taş atmış. Bu taşlardan biri polis memurunun ensesine denk gelmiş. Bir diğeri de partili arkadaşımızın ayağına isabet etmiş. Ben daha sonra ilçe başkanımızla birlikte yaralanan polis memurunu ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimi ilettim" dedi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER