ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 15:05

Manisa'da bin 400 dernek var


 Manisa İl Dernekler Müdürü Hidayet Erdal Çapraz, 421'i merkezde olmak üzere toplam bin 400 dernek olduğunu söyledi. Manisa Empati Kadın ve İş Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bahar İçier, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Müdür Çapraz’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İl Dernekler Müdürü Çapraz, memnuniyet duyduğunu belirterek, “Manisa, 85 bin 367 kişiyle Türkiye’de en fazla dernek üyesine sahip iller arasında yer alıyor. Kadın derneklerinin daha aktif olması olumlu bir gelişme. Empati Kadın ve İş Derneği de bu anlamda güzel çalışmalara imza atıyor. Sizleri tebrik ediyorum.” dedi.

Dernek Başkanı İçier de yeni bir heyecanla yola çıktıklarını, Vali Halil İbrahim Daşöz'den sonraki ziyaretlerini Hidayet Erdal Çapraz yaptıklarını söyledi. Yeni yönetim kurulunu tanıtan, planladıkları projeler hakkında bilgi veren İçier, “Empati Derneği olarak bir önceki yönetimle güzel çalışmalara imza attık. Manisa'da ilkleri gerçekleştirdik. Projelerle iyi bir çıkış yakaladık. Yeni yönetim olarak devraldığımız görev bayrağını, kaldığı yerden daha ileri noktalara taşımak azmindeyiz. Bu senenin de çok bereketli geçmesini umut ediyoruz.” şeklinde konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER