ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 15:20

Manisa Emniyeti'nden polislere sosyal destek


Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, teşkilat mensupları arası sosyal yardımlaşmayı sağlamak amacıyla evlenen, doğum yapan veya çocuğunu sünnet ettiren 70 polise, Sosyal Yardımlaşma Fonu'ndan toplam 25 bin lira destek verdi.

Manisa Emniyeti, bu amaçla bir fonu kurdu. Nisan, mayıs ve haziran aylarını kapsayan dönemde personelin başvuruları değerlendirilerek, 15 emniyet mensubuna evlilik yardımı olarak 22 ayar bilezik, 37 emniyet mensubuna doğum ve sünnet yardımı olarak yarım altın, evlendirme yardımı olarak üç adet yarım altın, tayin olan personele dağıtılmak üzere 15 emniyet mensubuna kol saati gibi hediyelerle destek sağlandı.

Fondan yardım yapılan polisler için düzenlenen törene Manisa İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin, sosyal işlerden sorumlu Şube Müdürü Sezgin Aydın ve diğer emniyet mensupları katıldı. Törende konuşan Çetin, "Bu toplanan paralarla sosyal yardımlaşmayı arttırma, birlik ve beraberliği sağlama, iyi günde kötü günde yanınızda olduğumuzu göstermek amacıyla personelimize çam sakızı çoban armağanı yardımda bulunuyoruz." dedi. Çetin, Sosyal Yardımlaşma Fonu'ndan hediye almaya hak kazanan emniyet mensuplarına hediyelerini takdim etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER