ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Nisan 2013 Çarşamba 23:05

Maltepe Dershanesi zirvedeki yerini korudu

Maltepe Dershanesi zirvedeki yerini korudu


Kırıkkale’de YGS sonuçlarına Maltepe Dershaneleri damgasını vurdu. Sınav sonucuna göre, Kırıkkale’nin ilk 5 öğrencisinden 4’ü ve ilk 10 öğrencisinden 7’si Maltepe öğrencisi oldu.

Sınav sonuçlarını değerlendiren Maltepe Dershaneleri Müdürü Bayram Günsili, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da dershanemiz ildeki dereceleri topladı. Bu başarıda emeği geçen aileleri, okul ve dershane öğretmenlerini kutlar öğrencilerimizin başarılarının devamını dilerim. Dershanemizin ve öğrencilerimizin bu başarısını LYS‘de de sürdüreceğine inanıyorum.” dedi.

Kaliteli ve bilimsel ilkelere uygun eğitim hizmeti sunmak tüm eğitim kurumlarının ortak hedefi olduğunu ifade eden Günsili, "Bunun için işletmelerin kendi iç işleyişlerini yeniden düzenlemeleri, bazı faaliyetlerini geri bildirime tabi tutmaları, şebeke organizasyonlarını geliştirmeleri, değişen çağa ve bilimsel yeniliklere ayak uydurmaları gerekmektedir. Maltepe Dershaneleri bu vizyonu ile eğitimde öncü kurum olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Her yıl binlerce öğrenciye rehber olmak ve bu öğrencilerin üniversiteye yerleşebilmeleri için en iyi eğitimi almalarını sağlamak bizim en temel gayemizdir. Eğitimde toplam kalite ilkesine göre hareket etmenin ve başarılı olmanın ana prensibi ise daima öğrenci odaklı hareket etmektir. Öğrencinin her türlü ihtiyacına cevap verecek bilgi, kültür, hizmet ve ekipman sağlandığı taktirde başarılı olmamak için bir sebep kalmayacaktır.” diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER