ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 14:10

Malatya EMİTT 2013’te tanıtılacak


Malatya’nın tarihi, kültürel, doğal ve turistik değerleri, 17.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı'nda (EMITT 2013) tanıtılacak

        Malatya Belediyesi Kültür AŞ Genel Müdürü Murat Nalçacı, 24–27 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Alanı'nda 17'incisi gerçekleştirilecek fuarda, Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi tarafından ortaklaşa stant açılacağını belirtti.

        EMİTT 2013 Fuarı’nın çok önemli organizasyon olduğunu vurgulayan Nalçacı, "EMİTT, bu yıl katılımcı ülke sayısını 60’a çıkardı. Arjantin’in konuk ülke olduğu EMİTT 2013 Fuarı’na kalkınma ajansları, seyahat acenteleri, tur operatörleri, otel sahipleri ve 150’nin üzerinde belde ve il katılıyor. Valiliğimiz ve belediyemizin ortaklaşa açtığı stantta ziyaretçilere yöresel ürünlerimizden ikram edeceğiz. Özenle hazırlandığımız standımıza her yıl olduğu gibi, bu yıl da ilginin büyük olmasını bekliyoruz. Bu çalışmayla, ilimize ve bölgemize olan turizm talebinde artış olacağını ümit ediyoruz." dedi.

         Özellikle başta İstanbul’da yaşayan hemşehrileri olmak üzere bütün vatandaşları fuardaki Malatya standına beklediklerini ifade eden Nalçacı, "Ulusal ve uluslararası düzeyde heyecanımızı perçinleyecek, ilimizin ve sahip olduğu marka turizm değerlerinin geniş bir çerçevede tanıtımına ve benimsenmesine büyük katkı sağlayacak olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda çok geniş bir katılımla kentimizi tanıtacağız." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER