ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Haziran 2013 Cuma 12:57

Makale üreten akademisyenlere plaket

Makale üreten akademisyenlere plaket


Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Türkiye'de en çok makale üreten bilim insanları arasında yer alan akademisyenlerine teşekkür plaketi verdi.

    SÜ Fen Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı’na katılan Rektör Prof. Dr. Gökbel, fakültenin fiziki yapısı ve son bir yılda gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında Dekan Prof. Dr. Ahmet Duran'dan bilgi aldı. Prof. Dr. Duran, "Fen Fakültesi olarak Bologna Süreci'ne tüm bölümler düzeyinde akredite olmayı, uluslararası standartları yakalamayı önemli görüyoruz. Öğretim üyelerimizin daha fazla ulusal ve uluslararası projelerde yer alması gerektiğine inanıyoruz ve bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bunun yanı sıra yabancı dilde eğitim verilmesi ya da bazı seçmeli derslerin yabancı dilde okutulması fakültemizin gündemine aldığı çalışmalar arasında yer almaktadır.” dedi.

    Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Elsever’in verilerine göre en çok makale üreten bilim insanları arasında dereceye giren Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Duran ve fakültenin öğretim üyelerinden Prof. Dr. Mustafa Ersöz ve Prof. Dr. Mustafa Yılmaz’a teşekkür ederek, plaket takdim etti. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER