ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ocak 2013 Çarşamba 21:31

"Maalesef parçalanan cesetler var"


Gaziantep Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde galvaniz fabrikasında meydana gelen patlamanın ardından olay yerine gelerek yetkililerden bilgi aldı. Fadıloğlu, olayla ilgili arama kurtarma çalışmalarının devam ettiğini belirterek, patlamada hayatlarını kaybeden işçilere Allah’tan rahmet diledi.

Rıdvan Fadıloğlu, 4. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki galvaniz fabrikasında buhar kazanının patlamasının ardından olay yerine geldi. Fadıloğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Elim bir kaza neticesinde hayatını kaybeden insanlarımız var. 6 kardeşimiz de yaralı. Diğer taraftan arama kurtarma ve olay yeri ekiplerinin çalışmaları devam ediyor. Basınçtan dolayı maalesef parçalanan cesetler var. Onların birleştirilmesiyle ilgili olarak da inceleme yapılıyor. " dedi.

Gaziantep'in üretim şehri olduğunu vurgulayan Fadıloğlu, "Üretim yapılıyor ancak ne şartlarda yapıldığını görüyoruz. Hepimiz risk taşıyoruz. Bu tür olaylara karşı önlemlerimiz en üst düzeyde tutuluyor. Umarım bir daha böyle bir olay yaşamayız. Ahirete intikal etmiş kardeşlerime Allah’tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı diliyorum. Yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Allah bir daha böyle bir olay yaşatmasın.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER