ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 16:41

Loğoğlu ADASO’yu ziyaret etti

Loğoğlu ADASOyu ziyaret etti


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Faruk Loğoğlu, Adana Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ADASO Başkanı Sadi Sürenkök ile görüşen Loğoğlu, “Yeni oluşturulan Adana Lobisi’nin, Adana için verimli olacağına inanıyorum.” dedi.

ADASO Başkanı Sadi Sürenkök’ten Adanalı sanayicilerin sorunları ve beklentileri ile ilgili bilgi alan Milletvekili Faruk Loğoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun işadamlarıyla gerçekleştirdiği Çin gezisi ile ilgili bilgi verdi. Loğoğlu, Çin’de müthiş ekonomik potansiyel bulunduğunu, gezinin iki ülke arasındaki ticaretin geliştirilmesinde büyük yarar sağlayacağını söyledi.

Milletvekili Loğoğlu, Adana Lobisi oluşturulması amacıyla düzenlenen ilk toplantıya Ankara’daki görevi nedeniyle katılamadığını belirterek, “Bu oluşumu gönülden destekliyorum. Güçbirliği oluşturulmasıyla lobinin Adana için verimli olacağına ve önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

ADASO Başkanı Sadi Sürenkök, “Önce Adana ve Ortak Payda Adana” sloganıyla yola çıkıldığını belirterek, “Adana lobisi oluşturulması için ilk adım atıldı. Önümüzdeki süreçte tüm kesimlerden bu oluşuma destek ve katkı bekliyoruz.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER