ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 16:51

Lider Gençlik Kampları başvuruları başladı


Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen 'Geleceğin Liderleri Buluşuyor' sloganıyla gerçekleştirilen Lider Gençlik Kamplarına başvurular başladı.

Türkiye'nin her yerinden üniversite öğrencisi gençlerin yaratıcılıklarını geliştirmek, ataletlerini yenerek kendine güvenen bireyler olmalarını sağlamak ve atacakları adımlarda onlara yol göstererek yeni ufuklara taşımak amacıyla gerçekleştirilen eğitim ve hareketlilik projesine başvurular 16 Temmuz-01 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

12 Ağustos-5 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek projede 'Girişimcilik ve küresel ekonomi', 'Tarih', 'AB temalı uluslar arası ilişkiler', 'Organik yaşam', 'Felsefe', 'Edebiyat', 'İngilizce', 'Hukuk', 'Olimpiyat ruhu' ve 'Bilinçli taraftar' alanlarında dalında uzman eğitmenler, akademisyenler tarafından verilecek eğitimlere Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencileri katılacak.

Eğitimler Ankara, Sakarya Kahramanmaraş, Konya, Samsun, Gaziantep, İstanbul, Kayseri ve Aydın illerinde gerçekleştirilecek. Eğitimlerin bitiminde kampa katılanlara katılımcı sertifikası verilecek. Daha detaylı bilgi http://www.lidergenclik.gsb.gov.tr/ adresinden öğrenilebilir. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER