ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 09:28

Levent Kırca özür diledi!

Levent Kırca özür diledi!

Levent Kırca canlı yayınında, tepki çeken sözlerinden dolayı kadınlardan özür diledi.


Son günlerin en çok konuşulan ve en çok tepki alan isimlerinden Levent Kırca'dan eleştirilere cevap geldi.

Ulusal Kanal'da konuşan Kırca canlı yayınında, Sanatçılar Girişimi gecesindeki sözlerinden dolayı kadınlardan özür diledi. CHP'ye oy verenlerden de özür dileyen Kırca, Kemal Kılıçdaroğlu'ndan özür dilemeyeceğini söyledi.

DİLİM SÜRÇTÜ BİR HALT ETTİM ÖZÜR DİLİYORUM!

"62 yaşındaki Levent Kırca'nın yaşamına bütünüyle baktığınız zaman, mazbut bir yaşam sürmüş, halkın sevdiği, halkın ve memleketinin sorunlarına çözüm aramış biri olduğum görülür. Ben orada bir dil sürçmesi yaşadım. Bir halt ettim, bir yanlışlık yaptım. Özür dilemek de bir erdemdir. Halt ettim diyorum, yanlış yaptım diyorum. Meclis çatısı altında bahtsız bedevi fıkrası üzerinden birbirlerine gönderme yapıyorlar. bunların dili sürçüyor da benim dilim niye sürçmesin ya. O lafı der demez ne halt ettiğimi anladım. Bu konuda alınganlık yapan ne kadar kadın varsa hepsinden tek tek özür diliyorum. Zaten buradan yüklendiler. Ayrıca CHP'den ve CHP'ye ot veren insanlardan da özür diliyorum. Benim zaten CHP ile bir derdim yok. Kemal Kılıçdaroğlu'ndan özür dilemiyorum çünkü yaptığı yanlıştı."

AVAZ AVAZ SÖYLÜYORUM BEN İÇKİ İÇMİYORUM

'Gündem Özel' programında konuşan Kırca, tepki çeken sözleri alkollüyken söylediği iddiasına ise sert çıktı. "popoma sarhoş yaftası yapıştırmayın buna hakkınız yok." diyen Kırca hayatı boyunca alkol ve sigara kullanmadığını söyledi.

"Ben sarhoş taklidini çok iyi yaptığım için alkol kullandığım zannedilir. Ama ben hayatımda içki kullanmadım, sigara kullanmadım. Bir kez daha isyan ederek, avaz avaz söylüyorum, ben içki içmiyorum. Benim içkiyle bir işim yok. Bana, popoma sarhoş yaftası yapıştırmayın buna hakkınız yok."    

O GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER