ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 20:02

Kutlu Doğum pilavı dağıtıldı

Kutlu Doğum pilavı dağıtıldı


Tokat Turhal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, 'Kutlu Doğum Haftası'nı çeşitli etkinlikler ile kutluyor. Etkinlikler kapsamında Kutlu Doğum pilavı dağıtıldı.

    Okul bahçesinde yapılan kutlu doğum pilav ikramı öğrenci, öğretmen, idareci, esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Yetkililer yaklaşık olarak bin 200 kişiye pilav ikramı yapıldığını açıkladı.

    Programa Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanı Ali Gözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aymak, Turhal Şeker Fabrikası Müdürü Şahin Ucuzal, Turhal Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sami Dinler, Turhal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (EML) Müdürü İsmail Sezer, öğretmen, öğrencileri ile çok sayıda davetli katıldı.

    Sosyal ve kültürel faaliyetler çerçevesinde etkinlik düzenlediklerini açıklayan EML Müdürü İsmail Sezer, Kutlu Doğum Haftası'nı kutlamak için faaliyet yaptıklarını açıkladı. Her yıl Kutlu Doğum etkinliği olarak aşure dağıttıklarını dile getiren Müdür İsmail Sezer, bu yıl okul yönetimi olarak pilav ikramı dağıtma kararı aldıklarını açıkladı. Bundan sonra Kutlu Doğum pilavını geleneksel hale getirerek her yıl düzenleyeceklerini ifade eden Sezer, tüm katılımcılara, programda emeği geçen ve kendilerine destek veren esnaf ve iş adamlarına teşekkür etti.

    Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu ile Belediye Başkanı Ali Gözen, etkinlikte emeği geçen öğretmen, öğrenci ve esnafa katkılarından dolayı teşekkür ederek, çalışmadan dolayı EML yetkililerini kutladı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER