ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 22:03

Kurbanbaba Gençlik Merkezi 1 ay sonra hizmete açılacak

Kurbanbaba Gençlik Merkezi 1 ay sonra hizmete açılacak


Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yapımı devam eden Kurbanbaba Gençlik Merkezi’ni 1 ay sonra hizmete açacaklarını söyledi.

Şahinbey Belediyesi olarak gençlik merkezi ve sosyal tesis inşaatlarının tamamlanması konusunda hızlı bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Tahmazoğlu, Kurbanbaba Gençlik Merkezi’nin bölgenin kalbi olacağını ifade etti. Birden fazla mahalleye hitap edecek büyüklükte yaptıklarını belirten Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak gençlik merkezi ve sosyal tesis inşaatlarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Kurbanbaba Gençlik Merkezi’mizin inşası da bitme aşamasına geldi. Burası önemli bir bölge. Karşısında 3 okulumuz bulunuyor. Bu bölgede bir gençlik merkezimiz ve sosyal tesisimiz yoktu. Burası aynı anda birkaç mahalleye hitap edecek büyüklükte yapmış olduğumuz bir gençlik merkezi." dedi.

İçerisinde spor salonlarından kurslara kadar her türlü faaliyetin yapılacağını söyleyen Tahmazoğlu, tesisle ilgili şu bilgileri verdi; "Mekanlar mevcut. Ayrıca burayı bir park alanının içerisine inşa ettik. Burada yaklaşık 5 bin metrekare bir park alanımız var. Şu an parkın inşasına da başladık. Yaklaşık 1 ay gibi bir sürede hem parkımızı tamamlamış olacağız hem de Kurbanbaba Gençlik Merkezi’nin inşası tefrişatı ile birlikte bitmiş olacak ve açılışını yapmış olacağız. Gençlik merkezimizin Gaziantepimize, Şahinbeyimize, vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER