ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Rüzgarlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 11:58

Kurban kesenlere çay ve simit ikram edildi

Kurban kesenlere çay ve simit ikram edildi


Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bayram namazını Ulu Cami'de kılarak, burada vatandaşlarla bayramlaştı. Kurban kesim yerlerini ziyaret eden Tahmazoğlu, vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde kurbanlarını kesmeleri için Şahinbey Belediyesi olarak gerekli tüm önlemleri aldıklarını ifade etti.

Başkan Tahmazoğlu, "Bugün mübarek Kurban Bayramı'na kavuşmuş bulunuyoruz. Rabbimize binlerce hamd ediyoruz. Kurban Bayramı namazımızı da camimizde cemaatimiz ile birlikte eda ettik. Kurban kesim yerlerini geziyoruz. 23 Nisan Mahallesi'nde bulunan kurban kesim yerlerine uğradık. Belediyemizce alınan önlemler sayesinde kurban kesimleri gayet güzel bir şekilde devam ediyor." dedi.

Kurban kesim yerlerinde belediye görevlilerince çay ve simit ikram edildiğini aktaran Tahmazoğlu, "Kasaplar, zabıta görevlilerimiz ve temizlik görevlilerimiz nezaretinde vatandaşlarımız sırayla kurbanlarını kestiriyorlar. Allah tüm vatandaşlarımızın kurban ibadetlerini kabul eylesin. Kazasız belasız huzur ve mutluluk içerisinde nice bayramlara kavuşmamızı yüce rabbimden niyaz ediyorum." açıklamasını yaptı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER