ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2013 Pazartesi 14:05

Kurban Bayramı'na doğru


İçişleri Bakanı Muammer Güler, bayram sevincinin üzüntüye dönüşmemesi için vatandaşlardan trafik kuralları başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere uymalarını beklediklerini ifade etti.
Güler, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramların bütün kırgınlıkların ve dargınlıkların bir kenara bırakılarak kardeşçe kucaklaşmaya vesile olmasını diledi.
Milli ve manevi duygularla sosyal sorumluluk bilincinin en üst seviyede yaşandığı bayramların ruhuna uygun olarak yardıma muhtaç olanların unutulmaması gerektiğine belirten Güler, özellikle şehit aileleri ile gazilerin ziyaret edilerek, devletin sıcak ilgisiyle şefkatinin gösterilmesinin önemine dikkati çekti.
Bayram tatili süresince, karayollarında huzur ve güvenle seyahat edilmesi için tedbirlerin her zamankinden daha etkin ve titiz şekilde uygulanacağını bildiren Güler, şunları kaydetti:
"Bayram sevincinin üzüntüye dönüşmemesi için değerli vatandaşlarımızın da yetkililerce alınan tüm tedbirlere ve özellikle trafik kurallarına eksiksiz bir şekilde uymaları konusunda gereken hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz. Bu vesileyle vatandaşlarımızın ve Bakanlığımızın merkez ve taşra teşkilatında görev yapan bütün mensuplarının Kurban Bayramlarını tekrar tebrik ediyor, aileleriyle birlikte, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum."
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER