ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 14:14

Kumarhane baskını kamerada


 İstanbul’da lüks semtlerdeki villa kumarhanelere yönelik polis baskını, Florya'daki bir kumarhanenin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Kumarhanedeki oyunlar, bir oyuncunun pul çalması, kredi kartı ile pul satın alınması ve baskın anında mekandakilerin kaçış anları tüm ayrıntılarıyla görüntülerde yer aldı.

Lüks semtlerde villadan kumarhaneye dönüştüren 17 adrese geçtiğimiz Cuma günü gerçekleşen polis baskını, Florya’daki bir kumarhanenin güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. 300 polisin katıldığı, 13’ü krupiye kadın 36 kişinin gözaltına alındığı operasyon anları bir kumarhanenin güvenlik kameralarına yansıdı.

Kumarhanedeki oyunları takip etmek ve polislerin gelişlerinden haberdar olmak üzere kurulan güvenlik kameraları, hem oyun anını hem de baskın anındaki karmaşayı kaydetti. Görüntülerde, bir kumarhanede birçok masada kurulan oyunlar, ve yakın plan poker masaları yer aldı. Yine görüntülerde kredi kartı kullanan müşteriler, bir müşterinin kısa süreliğine masadan kalkan müşterinin pulunu çalması ve baskın anındaki karmaşa yer aldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER