ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 16:59

KTO yönetimi Sivas’ta ziyaretlerde bulundu

KTO yönetimi Sivasta ziyaretlerde bulundu


 Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ferhat Akmermer ile birlikte Sivas’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Sivas Valisi Zübeyir Kemelek’i makamında ziyaret eden KTO yönetimi, Kemelek’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, odanın çalışmaları ve uygulanan projeleri hakkında bilgi verdi.

Kayseri Ticaret Odası yönetimi, valiliğin ardından, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Necati Şahin, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan heyet, karşılıklı görüş alış verişte bulundu. Ziyarette konuşan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, Kayseri Ticaret Odası’nı Sivas’ta ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, yeni seçilen yönetime başarılı bir çalışma dönemi diledi.

Mahmut Hiçyılmaz ise Yıldırım’a, ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, odaların her zaman iyi ilişkiler ve işbirlikleri içinde olmasına önem verdiklerini, bu tür ziyaretleri sürdürmeyi düşündüklerini ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER